garancija

AGILITY 50F 4T

  1

  Agility 50F 4T

  Перфектен избор на мотор доклоку планирате во погон да го ставите 24/7.Со потрошувачка од само 2литри на поминати 100 километри претставува идеално решение за компании кои секојдневно испорачуваат роба до своите клиенти .Покрај просторот под седиштето каде што може да се смести една кацига овој модел нуди и уште поголем багажен простор што се добива со притискање на копче и склопување на задниот дел на седиштето.Во прилог на ова може да се спомне и рамниот под на кој што може да се сместат и работи со поголем габарит.

  цена: ,- € цената е со пресметан ДДВ

   

  детали:      
  1

  1

  1
  1
  1

  1

  1
  1

 • Технички карактеристики
 • Каталог со делови
 • Дополнителна опрема
                                                                                                                                                                                                                         
ЗАФАТНИНА 49.9  ccm ПРЕДНИ СОПИРАЧКИ Ø180 - мм диск
ТИП НА МОТОР KYMCO 4-тактен ЗАДНИ СОПИРАЧКИ Ø110 - мм барабан
ЦИЛИНДРИ еден/ хоризонтален ТИП НА ГУМИ тубелес
МАКС. СИЛА 2,8/6500 kw/rpm ПРЕДНА ГУМА 120 / 70 - 12   
МАКС. ВРТЕЖИ 3,4 Nm при 6.000 rpm ЗАДНА ГУМА 130 / 70 - 12
ЛАДЕЊЕ воздушно ПРЕДНА СУСПЕНЗИЈА телескопски хидраулични вилушка со Ø
МЕЃ.РАСТОЈАНИЕ 1325 mm ЗАДНА СУСПЕНЗИЈА еден прилагодлив амортизер
КОМПРЕСИЈА - СТАРТУВАЊЕ електронско
СТАРТУВАЊЕ алансер / курбла СВЕЌИЧКА -
ТИП НА ПРЕНОС CVT - автоматски НАПОЈУВАЊЕ Акумулатор 12V-Ah
ТЕЖИНА 97 kg СВЕТЛА -
ДИМЕНЗИИ 1830x685x1130 mm СВЕТИЛКА ПРЕДНА -
ВИСИНА НА СЕДИШТЕ 800 mm СВЕТИЛКА ЗАДНА -
РЕЗЕРВОАР ЗА МАСЛО - СВЕТИЛКА ТРЕПКАЧИ -
РЕЗЕРВОАР ЗА БЕНЗИН 5l ГЛАВЕН ОСИГУРУВАЧ -
МАСЛО ВО ТРАНСМИСИЈА - МАКСИМАЛНА БРЗИНА -
ТИП НА ГОРИВО Безоловен ИДЕАЛНА БРЗИНА -
ПОТРОШУВАЧКА - ЕМИСИЈА НА ГАСОВИ ЕУРО 3

Дополнителна опрема за AGILYTY 50F 4T

 

Додатоци

Опис

Малопродажна цена (Евро)

 

B03-99-E300-МА

КУФЕР KYMCO 30l црна со црвени рефлекси Givi

68.00

 

ACC-0099-0001

Полнач за батерии K-Charge

60.00

** Оваа се продажни цени со вклучен ДДВ и важат за купување од нашето одделение за делови во Куманово. 
Овие вредности може да ги зголемат трошоците за транспорт и испорака.